首页> 外文OA文献 >Тенденції в постмодерному балетному театрі на территорії україни (на прикладі балету «Лускунчик» П. Чайковський – Р. Поклітару).
【2h】

Тенденції в постмодерному балетному театрі на территорії україни (на прикладі балету «Лускунчик» П. Чайковський – Р. Поклітару).

机译:乌克兰后现代芭蕾舞剧院的发展趋势(以P. Tchaikovsky-R. Poklitaru的芭蕾舞剧《胡桃夹子》为例)。

代理获取
本网站仅为用户提供外文OA文献查询和代理获取服务,本网站没有原文。下单后我们将采用程序或人工为您竭诚获取高质量的原文,但由于OA文献来源多样且变更频繁,仍可能出现获取不到、文献不完整或与标题不符等情况,如果获取不到我们将提供退款服务。请知悉。

摘要

Постмодернізм, як синтез повернення до минулого і руху вперед, закладає нову художню традицію, відроджуючи минуле у контексті сьогодення, та надає нові можливості постмодерному балетному театру генерувати та втілювати на сцені принципово нові ідеї. Явище інтерпретації класичних спектаклів стало невід'ємним для постмодерного балетного театру. У сучасній культурі простежується стійкий інтерес до римейків, згідно із запитом глядачів постановники наближають класичний балет до сучасного погляду, пропонують подивитися на нього під іншим кутом зору. чим інтерпретація буде оригінальнішою, тим вона буде більш затребуваною, культ новизни є основним стимулом для сучасних творців Однією з основних цінностей постмодернізму вважається нічим не обмежена свобода самовираження художника, яка базується на принципі «все дозволено», основоположними принципами постмодернізму в мистецтві стають переважне використання вже готових форм, запозичення художнього матеріалу, умовність понять прекрасного і потворного. Відмова від стереотипів сприйняття, накопичених минулим культурним досвідом, обертається в сучасному мистецтві «кризою авторитетів» У такій ситуації поняття «оригінал», «аутентичність», «автор» ставлять проблему відношень: між «авторами» одного и того ж твору, між «оригіналом» та його інтерпретаціями. JI. Блок, історик балету, яка здійснила однією з перших глибокий аналіз мови балетного театру в роботі «Класичний танець: історія і сучасність» вважає, що класичний танець, починаючи з певної пори, не є раз і назавжди викристалізуваною системою, навпаки, кожна епоха знаходить свій спосіб інтерпретування класичного танцю, що рівнозначне право на існування має класика різних епох, отже, однією з характеристик класики є історичність
机译:后现代主义是对过去和前进方向的综合,它建立了一种新的艺术传统,在当下的背景下复兴了过去,并为后现代芭蕾舞团提供了新的机会,使他们在舞台上产生和体现基本的新思想。古典表演的解释现象已成为后现代芭蕾舞团不可或缺的一部分。在现代文化中,人们对翻拍有着浓厚的兴趣,根据观众的要求,导演们将古典芭蕾带入了现代风格,并提出从不同角度对其进行审视。解释越原始,就会越受欢迎,新颖的崇拜是现代艺术家的主要动力。后现代主义的主要价值观之一是艺术家不受限制的表达自由。现成的形式,艺术材料的借用,美观和丑陋的概念的条件性。过去文化经验所积累的对陈规定型观念的拒绝变成了当代艺术中的“权威危机”,在这种情况下,“原件”,“真实性”,“作者”等概念构成了关系问题:同一作品的“作者”之间,原始作品之间»及其解释。 SE。芭蕾舞史学家布洛克(Blok)是最早在其作品《古典舞:历史与现代性》中深入分析芭蕾舞剧院语言的人之一,他认为古典舞自古以来就不是一成不变的系统,相反,每个时代都有自己的发现一种解释古典舞的方式,即不同时期的古典具有同等的存在权,因此,古典的特征之一就是历史性

著录项

客服邮箱:kefu@zhangqiaokeyan.com

京公网安备:11010802029741号 ICP备案号:京ICP备15016152号-6 六维联合信息科技 (北京) 有限公司©版权所有
  • 客服微信

  • 服务号