首页> 外文OA文献 >До питання доцільності впровадження варіативного модуля «фітнес» у процес фізичного виховання дітей із вадами слуху
【2h】

До питання доцільності впровадження варіативного модуля «фітнес» у процес фізичного виховання дітей із вадами слуху

机译:在听力障碍儿童体育过程中引入变体模块“健身”的可行性问题

代理获取
本网站仅为用户提供外文OA文献查询和代理获取服务,本网站没有原文。下单后我们将采用程序或人工为您竭诚获取高质量的原文,但由于OA文献来源多样且变更频繁,仍可能出现获取不到、文献不完整或与标题不符等情况,如果获取不到我们将提供退款服务。请知悉。

摘要

Актуальність. Адаптивне фізичне виховання – новий напрям у науковому та освітньому просторі, який потребує постійного розвитку й удосконалення, за допомогою пошуку нових форм і методів роботи з дітьми, котрі мають різні вади в індивідуальному розвитку. Аналіз наукової та науково-методичної літератури, Інтернет-джерел й ознайомлення з практикою роботи спеціальних шкіл для дітей із вадами слуху дає підставу стверджувати, що зміст програм із фізичного виховання для цієї категорії школярів є недостатньо розробленим. Мета дослідження – вивчити можливість впровадження елементів фітнесу в процес фізичного виховання дітей із вадами слуху. У процесі дослідження ми використовували такі методи, як аналіз науково-методичних літературних та Інтернет-джерел, синтез, систематизація, конкретизація. Результати дослідження. Ураження слухового аналізатора позначається на роботі вестибулярного й кінестетичного апаратів, що супроводжується затримкою формування прямостояння, порушенням м’язового тонусу та здатності підтримки рівноваги, недорозвиненням просторової орієнтації, утрудненнями в диференціації рухових відчуттів і виконанні складнокоординаційних  рухів. У зв’язку з цим важливого значення набуває впровадження в спеціальній школі для дітей означеної нозології відповідної системи педагогічних заходів, яка б забезпечувала належний рівень розвитку фізичних якостей у поєднанні з корекційно-оздоровчою спрямованістю процесу адаптивного фізичного виховання. Висновки. Наявність суперечностей між психологічними, соціальними й фізичними потребами дітей із вадами слуху та їхніми можливостями визначає пошук і наукове обґрунтування ефективних шляхів корекції наявних у них рухових порушень засобами адаптивного фізичного виховання, зокрема впровадженням варіативного модуля «Фітнес» із використанням таких його видів, як «Степ-аеробіка», «Фітбол-гімнастика», «Пілатес» та «Стабілізація», і відповідного обладнання, зокрема еспандера-тренажера «Метелик», еспандера «Mini Bands», гумових стрічок, обручів для Пілатесу, степ-платформ, фітболів, балансувальних платформ.
机译:题址。自适应体育 - 在科学和教育空间,这需要不断发展和完善,通过寻找新的形式和儿童工作的方法一个新的方向,在个人发展不同的缺点。科学,科学和方法文献,网络资源和熟悉特殊学校的做法对孩子有听力障碍的分析使人们有理由认为,体育课程,对于这一类学生的内容还不够发达。这项研究的目的是研究引入健身元素融入到孩子的听力障碍的体育教育的可能性。在研究过程中,我们采用这种方法的科学和有条不紊的文学和网络资源,综合性,系统性,规范的分析。研究结果。听觉分析仪的失败会影响前庭和肌肉运动知觉装置的工作,在指导,肌肉张力的违反,并保持平衡的能力,空间定向的不发达,困难马达感觉和性能的分化的形成伴随有延迟复杂的协调运动。在这方面,在一所特殊学校来介绍的教学措施相关制度的识别疾病分类学,这将提供物理综合素质的培养适当水平的结合过程的教养和娱乐方向的孩子是很重要的自适应体育。结论。孩子的心理,社会和生理需求之间的矛盾有听力障碍及其功能的存在决定了现有的电机违法行为矫正的有效途径自适应体育教育的手段搜索和科学证明,特别是引进的变种的“健身”使用这样的物种“草原-Arobic,‘Fitball-体操’,‘普拉提’和‘稳定’,和相关的设备,特别是参展商模拟器‘蝴蝶’的MINI BANDS,橡皮筋,篮球普拉提,草原平台,fitballs,平衡的平台。

著录项

代理获取

客服邮箱:kefu@zhangqiaokeyan.com

京公网安备:11010802029741号 ICP备案号:京ICP备15016152号-6 六维联合信息科技 (北京) 有限公司©版权所有
  • 客服微信

  • 服务号