首页> 外文OA文献 >De invloed van informele communicatie op de houding van medewerkers tijdens een verandertraject. Een empirisch onderzoek naar de invloed van roddelen en emoties op de werkvloer op de houding van de medewerkers tijdens een verandertraject.
【2h】

De invloed van informele communicatie op de houding van medewerkers tijdens een verandertraject. Een empirisch onderzoek naar de invloed van roddelen en emoties op de werkvloer op de houding van de medewerkers tijdens een verandertraject.

机译:在变更过程中,非正式沟通对员工态度的影响。关于工作场所八卦和情绪对员工在变更过程中态度的影响的实证研究。

代理获取
本网站仅为用户提供外文OA文献查询和代理获取服务,本网站没有原文。下单后我们将采用程序或人工为您竭诚获取高质量的原文,但由于OA文献来源多样且变更频繁,仍可能出现获取不到、文献不完整或与标题不符等情况,如果获取不到我们将提供退款服务。请知悉。

摘要

De impact van emoties op de werkvloer en roddelen op de houding van medewerkers tijdens een verandertraject. In overeenstemming met de literatuur rondom roddelen, werd betoogd dat de relatie tussen de behoefte om emoties te ventileren en roddelen wordt gemodereerd door de onzekerheid van de medewerkers. Daarnaast was de verwachting dat roddelen een mediërende rol had op de relatie tussen de behoefte om emoties te ventileren en de houding van medewerkers. Cross-sectionele data is verzameld bij Chubb Fire & Security (Chubb F&S); hieruit is gebleken dat emoties ventileren geen motief is om te roddelen, maar wel een negatieve invloed heeft op de houding van medewerkers ten aanzien van het verandertraject. Daarnaast is uit het onderzoek gebleken dat onzekerheid geen modererende rol heeft op de relatie tussen de behoefte om emoties te ventileren en roddelen. Wel is naar voren gekomen dat onzekerheid een rechtstreeks verband heeft met emoties ventileren, roddelen en de houding van medewerkers. In het geval van roddelen en de behoefte om emoties te ventileren, is dit een positief verband. In het geval van de houding van de medewerker is dit verband negatief. Ten slotte is gekeken naar de mediërende rol van roddelen op de relatie tussen de behoefte om emoties te ventileren en de houding van de medewerker. Deze rol werd door dit onderzoek niet ondersteund; hieruit blijkt namelijk dat de mate van roddelen geen invloed heeft op de houding van medewerkers. De belangrijkste conclusie van dit onderzoek is dat onzekerheid een grote invloed heeft op de houding van de medewerker ten aanzien van het verandertraject. Onzekerheid staat direct in verband met emoties ventileren, roddelen en de houding van de medewerker.
机译:在变更过程中,情绪对工作场所的影响和八卦对员工态度的影响。与围绕八卦的文献一致,有人认为,发泄情绪和八卦之间的关系受到员工不确定性的影响。此外,人们预计八卦在发泄情绪的需求与员工态度之间的关系中起着中介作用。横截面数据是从Chubb消防和安保(Chubb F&S)收集的;这表明,发泄情绪并不是八卦的动机,但确实会对员工对变革过程的态度产生负面影响。此外,研究表明,不确定性对发泄情绪和八卦之间的关系没有调节作用。然而,事实证明,不确定性与发泄情绪,闲聊和员工的态度直接相关。就八卦和需要发泄情绪而言,这是一种积极的联系。就员工的态度而言,这种关系是消极的。最后,研究了八卦对发泄情绪的需求与员工态度之间关系的中介作用。该研究未支持该角色;这表明八卦的数量不会影响员工的态度。这项研究的主要结论是,不确定性对员工对变革过程的态度有重大影响。不确定性与发泄情绪,闲聊和员工的态度直接相关。

著录项

  • 作者

    Anvelink Sanne;

  • 作者单位
  • 年度 2017
  • 总页数
  • 原文格式 PDF
  • 正文语种 nl
  • 中图分类

相似文献

  • 外文文献
  • 中文文献
  • 专利

客服邮箱:kefu@zhangqiaokeyan.com

京公网安备:11010802029741号 ICP备案号:京ICP备15016152号-6 六维联合信息科技 (北京) 有限公司©版权所有
  • 客服微信

  • 服务号